lanyok Peti bácsi fontos dolgai  

Nyitólap  
Osztály  
Comenius  
Órarend  
Matek  
Fizika  
Informatika  
GeoGebra  
Kéktúra  
Geocaching  
Kerékpár  
Zene világnapja  
Zenei tábor  
Triola  
Wekerlei zenés  
vasárnapok  

Fotók  
Mentor  
  

2023-24. évi órarendem

Utolsó lényegi változtatás: 2024.02.06.

ELTE Tanév rendje

 hétfőkeddszerdacsütörtökpéntek
0. óra     10.c mat

7:25-8:10
219.
   
1. óra   10.a mat kisfakt/2

8:15-9:00
217.
10.c mat

8:15-9:00
219.
   
2. óra 8.b mat kisfakt/1

9:15-10:00
101.
  10.a fiz kisfakt

9:15-10:00
217.
10.a mat kisfakt/1

9:15-10:00
217.
10.a mat kisfakt/1

9:15-10:00
217.
3. óra 10.c mat

10:15-11:00
219.
H     10.a fiz kisfakt

10:15-11:00
217.
4. óra   10.c mat

11:15-12:00
219.
8.b mat

11:15-12:00
222.
H 8.b mat

11:15-12:00
108.
5. óra 10.a mat kisfakt/1

12:25-13:10
217.
  Értekezlet
12:00-12:25


10.a mat kisfakt/2

12:25-13:10
217.
10.c mat

12:25-13:10
219.
10.a mat kisfakt/2

12:25-13:10
217.
6. óra Ebédlő ügyelet
13:10-13:35


10.a mat kisfakt/2

13:35-14:20
217.
10.a fiz kisfakt

13:35-14:20
204.
10.a mat kisfakt/1

13:35-14:20
217.
   
7. óra 10.a ofő

14:30-15:15
217.
10.a fizika szakkör

14:30-15:15
217.
  10.a matek szakkör

14:30-15:15
217.
 
8. óra          
9. óra Mat. tan. 2g

16:00-16:45
ELTE, Déli tömb 3.716.
    Elemi mat. 4g

16:00-16:45
ELTE, Déli tömb 3.110.
 
10. óra Mat. tan. 2g

16:45-17:30
ELTE, Déli tömb 3.716.
    Elemi mat. 4g

16:45-17:30
ELTE, Déli tömb 3.110.
 
11. óra Mat. tan. 4g

18:00-18:45
ELTE, Déli tömb 3.716.
       
12. óra Mat. tan. 4g

18:45-19:30
ELTE, Déli tömb 3.716.
       






				Magyar és matek órákon:

				Magyar kisfaktosok (4 fő)		1-es csoport (11 fő)		2-es csoport (14 fő)

				Antal Boró				Balog Mesi			Baráth Réka
				Knapp Laura				Barócsi Regi			Bazsa Eszti
				Kovács Lau				Béres Kata			Dukkon Lam An
				Lengyel Dani				Bolygó Ákos			Gera Balázs
									Dobó Réka			Janurik-Nagy Hanna
									Döbörhegyi Máté			Komondi Karesz
									Jenei Zizi			Kovács-Tanno Naómi
									Mészáros Marci			Magyar Matyi
									Morvai Gergő			Parragi Ricsi
									Mohammad Sandi			Remák-Szabó Sziszi	
									Pór Emese			Rettiger Marco
									Reményi Hunor			Tirnitz Geri
													Tóth Dani
													Weiler Kriszti



				Biológia és informatika órákon:

				1-es csoport: (15 fő)			2-es csoport (14 fő)
			
				Antal Boró				Baráth Réka
				Balog Mesi				Bazsa Eszti			
				Barócsi Regi				Dukkon Lam An
				Béres Kata				Gera Balázs
				Bolygó Ákos				Janurik-Nagy Hanna
				Dobó Réka				Komondi Karesz
				Döbörhegyi Máté				Kovács-Tanno Naómi
				Jenei Zizi				Magyar Matyi
				Knapp Laura				Parragi Ricsi
				Kovács Laura				Remák-Szabó Sziszi
				Lengyel Dani				Rettiger Marco
				Mészáros Marci				Tirnitz Geri
				Morvai Gergő				Tóth Dani
				Mohammad Sandi				Weiler Kriszti
				Reményi Hunor



				fizika kisfakt

				Balog Mesi
				Barócsi ReSa
				Bazsa Eszti
				Béres Kata
				Dobó Réka
				Döbörhegyi Máté
				Janurik-Nagy Hanna	
				Jenei Zizi
				Komondi Karesz
				Kovács Lau
				Magyar Matyi
				Mészáros Marci
				Mohammad Sandi
				Morvai Gergő
				Parragi Ricsi
				Pór Emi
				Rettiger Marco
				Tirnitz Geri
				Tóth Dani
				Weiler Krisztina




				Szakkörösök		
								
					Matek		Fizika
				
					Ricsi		Eszti
					Máté		Máté
					Marco		Marco
					Sandi		Sandi
					Mesi		Mesi
					DRéka		DRéka
					Gergő		Gergő
					Marci		Marci
					Geri		Geri
					TDani		TDani
					Kata		Kata